Oddział Dolnośląski

 
 

Polskie Towarzystwo Logopedyczne
Oddział Dolnośląski
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci
i Młodzieży z Wadą Słuchu,
ul. Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, tel. 71-355-67-19.

mapa

Skład Zarządu

Przewodnicząca:
mgr Alina Butkiewicz

Z-ca Przewodniczącej:
mgr Barbara Teodorczuk

Sekretarz:
mgr Alina Cielecka

Skarbnik:
mgr Agnieszka Reisch-Radaczyńska

Członkowie:

mgr Bożena Dittweld
mgr Bogusława Kwiecińska
mgr Katarzyna Wojnarowska

Dziecko za szybą

PTL ODDZIAŁ DOLNOŚLĄSKI serdecznie zaprasza na kolejne szkolenie z zakresu autyzmu pt. Dziecko za szybą.Prowadzący: mgr Sabina Wrona absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (2004r) kierunku psychologii. Pracuje w Poradni Psychologicznej we Wrocławiu w Specjalistycznym Ośrodku Diagnostyki i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadami Słuchu (terapia dzieci z autyzmem, wadami słuchu, alalią, dysfunkcjami w zakresie centralnego układu nerwowego).

Więcej informacji

Dziecko za szybą  o spotkaniach z autyzmem

Zarząd DOPTL wraz ze Specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu serdecznie zaprasza 30.06.2012 na warsztaty szkoleniowe dla logopedów, pedagogów i psychologów podnoszące umiejętności pracy z dziećmi autystycznymi, pt. „Dziecko za szybą – o spotkaniach z autyzmem” – mity i stereotypy, diagnoza i terapia."

Metody pracy nad deficytami słuchu, koncentracji i pamięci w oparciu o PTZ

DOPTL zaprasza na szkolenie 17 marca 2012: godz. 10:00- 12:00 mgr Karolina Zienkiewicz: Metody pracy nad deficytami słuchu, koncentracji i pamięci w oparciu o PTZ godz.12:00-14:00 spotkanie z wykwalifikowanymi trenerami Akademii YDP, którzy zaprezentują najnowsze produkty z serii edu Sensus:

Informacja Dolnośląskiego Oddziału PTL

Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich chętnych do wysłuchania wykładu dr Katarzyny Kokot na temat FAS- Zespołu Alkoholowego Płodu i pracy logopedy z dziećmi z FAS.
Wykład odbędzie się 8 października (sobota) od godziny 10 w naszej siedzibie przy ul. Braniborskiej 2/10.
Opłata za uczestnictwo- 15 zł.

Serdecznie zapraszam
Alina Butkiewicz

Metoda werbo-tonalna w pracy z dzieckiem z zaburzeniami komunikacji

W związku z ogromnym zainteresowaniem szkoleniem z zakresu wykorzystania metody werbo- tonalnej w pracy z małym dzieckiem z zaburzeniami komunikacji (pierwszy stopień) informujemy, iż Dolnośląski Oddział PTL przy współpracy ze Specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu organizuje kolejny termin zajęć.
Termin szkolenia: 25-26.06.2011
Miejsce szkolenia: PZG Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu, ul. Braniborska 2/10 mapa
Tel. kontaktowy: 71-355-67-19
Całkowity koszt (w tym materiały i catering): 350 zł

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.osrodek-pzg.pl
Zapraszamy

Metoda Werbo-tonalna w pracy z małym dzieckiem, kolejne spotkanie

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniem z zakresu wykorzystania metody werbo- tonalnej w pracy z małym dzieckiem z zaburzeniami komunikacji informujemy, iż Dolnośląski Oddział PTL przy współpracy ze Specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu organizuje dodatkowy termin zajęć.
Termin szkolenia: 02-03.04.2011
Miejsce szkolenia: PZG Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu, ul. Braniborska 2/10 mapa
Tel. kontaktowy: 71-355-67-19
Całkowity koszt (w tym materiały i catering): 350 zł
 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.osrodek-pzg.pl
Zapraszamy

Metoda Werbo-tonalna w pracy z małym dzieckiem

Dolnośląski Oddział PTL przy współpracy ze Specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu serdecznie zaprasza na szkolenie z wykorzystania metody werbo- tonalnej w pracy z małym dzieckiem z zaburzeniami komunikacji.

Termin szkolenia: 12- 13.03.2011
Miejsce szkolenia: PZG Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu, ul. Braniborska 2/10     mapa
Tel. kontaktowy: 71-355-67-19
Całkowity koszt (w tym materiały i catering): 350 zł

Prosimy o telefoniczne zgłaszanie chęci wzięcia udziału w szkoleniu.

Zapraszamy!

Informacja Dolnośląskiego Oddziału PTL

Szanowni Państwo, Logopedzi, Słuchacze Podyplomowych Studiów Logopedycznych!

W imieniu zarządu pragnę poinformować, iż 06.11.2010 r. powołano nowy zarząd Oddziału Dolnośląskiego PTL. Mamy nadzieję na zintegrowanie środowiska logopedycznego, wymianę myśli i doświadczeń zawodowych oraz dokształcanie poprzez organizowanie warsztatów i szkoleń.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do czynnego włączenia się w sprawy Oddziału Dolnośląskiego.

Przewodnicząca Dolnośląskiego Oddziału PTL
mgr Alina Butkiewicz

Podziękowanie

W imieniu Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego III kadencji pragnę złożyć serdeczne podziękowania Panu Karolowi Pawlasowi za sumienną i rzetelną pracę, poczucie zaangażowania i zdyscyplinowania oraz wzorowe wypełnianie obowiązków w tworzeniu strony internetowej PTL, którego częścią jest DOPTL.

20142015

Okładka46

Log47ang

Logop 47-2