Dziecko za szybą

PTL ODDZIAŁ DOLNOŚLĄSKI serdecznie zaprasza na kolejne szkolenie z zakresu autyzmu pt. Dziecko za szybą.Prowadzący: mgr Sabina Wrona absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (2004r) kierunku psychologii. Pracuje w Poradni Psychologicznej we Wrocławiu w Specjalistycznym Ośrodku Diagnostyki i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadami Słuchu (terapia dzieci z autyzmem, wadami słuchu, alalią, dysfunkcjami w zakresie centralnego układu nerwowego).

Więcej informacji

Dziecko za szybą  o spotkaniach z autyzmem

Zarząd DOPTL wraz ze Specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu serdecznie zaprasza 30.06.2012 na warsztaty szkoleniowe dla logopedów, pedagogów i psychologów podnoszące umiejętności pracy z dziećmi autystycznymi, pt. „Dziecko za szybą – o spotkaniach z autyzmem” – mity i stereotypy, diagnoza i terapia."

Metody pracy nad deficytami słuchu, koncentracji i pamięci w oparciu o PTZ

DOPTL zaprasza na szkolenie 17 marca 2012: godz. 10:00- 12:00 mgr Karolina Zienkiewicz: Metody pracy nad deficytami słuchu, koncentracji i pamięci w oparciu o PTZ godz.12:00-14:00 spotkanie z wykwalifikowanymi trenerami Akademii YDP, którzy zaprezentują najnowsze produkty z serii edu Sensus:

Informacja Dolnośląskiego Oddziału PTL

Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich chętnych do wysłuchania wykładu dr Katarzyny Kokot na temat FAS- Zespołu Alkoholowego Płodu i pracy logopedy z dziećmi z FAS.
Wykład odbędzie się 8 października (sobota) od godziny 10 w naszej siedzibie przy ul. Braniborskiej 2/10.
Opłata za uczestnictwo- 15 zł.

Serdecznie zapraszam
Alina Butkiewicz

Metoda werbo-tonalna w pracy z dzieckiem z zaburzeniami komunikacji

W związku z ogromnym zainteresowaniem szkoleniem z zakresu wykorzystania metody werbo- tonalnej w pracy z małym dzieckiem z zaburzeniami komunikacji (pierwszy stopień) informujemy, iż Dolnośląski Oddział PTL przy współpracy ze Specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu organizuje kolejny termin zajęć.
Termin szkolenia: 25-26.06.2011
Miejsce szkolenia: PZG Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu we Wrocławiu, ul. Braniborska 2/10 mapa
Tel. kontaktowy: 71-355-67-19
Całkowity koszt (w tym materiały i catering): 350 zł

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.osrodek-pzg.pl
Zapraszamy

20142015

Okładka46

Log47ang

Logop 47-2