Dziecko z dysleksją - jak je rozpoznać, jak pomóc?

Lubelski Oddział PTL zaprasza wszystkich członków oraz sympatyków na szkolenie na temat: „Dziecko z dysleksją - jak je rozpoznać, jak pomóc?”
Tematem szkolenia będzie problem dysleksji, rozpatrywany w perspektywie symptomów i terapii. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z najistotniejszymi objawami dysleksji rozwojowej, obejrzeć przykłady prac uczniów z dysleksją, poznają symptomy tego zjawiska w różnych sferach życia .
Uczestnicy zostaną zapoznani z nowoczesnymi metodami diagnozy i terapii dysleksji, bazującymi na najnowszych osiągnięciach nauki i techniki. Otrzymają również przykładowe ćwiczenia, które będą mogli zastosować w pracy z uczniem z dysleksją. Szkolenie ma charakter praktyczny, pozwala wyłonić z grupy dzieci ,które są zagrożone ryzykiem dysleksji rozwojowej, ukierunkowuje na pracę z dzieckiem ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu.
Prowadzenie- mgr Agata Matuszewska, terapeuta dysleksji rozwojowej
Miejsce szkolenia- Zakład Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS, Lublin ul. Sowińskiego 17, sala wykładowa.
Termin szkolenia- 18.11.2011 r. godz. 16
Czas szkolenia : 3 godz. dydaktyczne
Wcześniejsze zapisy pod nr. telefonu – 504950766, lub drogą e-mailową – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Koszt szkolenia 10 zł ( płatne w dniu szkolenia)

20142015

Okładka46

Log47ang

Logop 47-2