NOWA LOGOPEDIA– Diagnoza i terapia osób starszych

Zarząd Małopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego
ma przyjemność zaprosić 19 listopada 2015 r. na VI Ogólnopolską Naukową Konferencję Logopedyczną zatytułowaną „NOWA LOGOPEDIA– Diagnoza i terapia osób starszych".
W związku z faktem intensywnego starzenia się społeczeństwa, a co za tym idzie zwiększoną zachorowalnością najstarszej warstwy społecznej, można przyjąć jako pewnik, że coraz więcej ludzi starych i starzejących się będzie potrzebowało także pomocy logopedycznej.

Formularz dla uczestników biernych    Formularz dla uczestników czynnych    Informacje   Program konferencji

Komunikat Małopolskiego Oddziału PTL

Uczestnicy ubiegłorocznej, Konferencji Naukowej Małopolskiego Oddziału PTL pt. Nowa Logopedia. Diagnoza różnicowa zaburzeń komunikacji językowej, zainteresowani otrzymaniem III tomu Nowej Logopedii, proszeni są o przesłanie danych adresowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Siudak

Zastępca Przewodniczącego
Małopolskiego Oddziału PTL

IV Ogólnopolska Naukowa Konferencja Logopedyczna

W związku ze zbliżającym się terminem IV Ogólnopolskiej Naukowej Konferencji Logopedycznej Zarząd Małopolskiego Oddziału PTL ma zaszczyt zaprezentować Państwu program spotkania. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia będą przyjmowane do 12 listopada 2012 r. W razie pytań, proszę o kontakt 691507302. Serdecznie zapraszamy!
Anna Siudak

Informacja Małopolskiego Oddziału PTL

Szanowni Państwo, w związku z zainteresowaniem towarzyszącym poprzednim konferencjom Małopolskiego Oddziału, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą: w celu uproszczenia procedury rejestracyjnej, Państwo życzący sobie faktury VAT proszeni są o umieszczenie w tytule przelewu danych do faktury (wraz z NIP-em). Jednocześnie przypominamy, że opłata rabatowa za konferencję dotyczy członków PTL, a nie instytucji, na które wystawiane są faktury. Jeśli opłatę uiszcza placówka, a nie osoba prywatna, nie ma możliwości skorzystania ze zniżki.

mgr /\nna Siudak
Zastępca Przewodniczącego MOPTL

20142015

Okładka46

Log47ang

Logop 47-2